https://www.serwis-krzycka.pl

Serwis i naprawa komputerów, laptopów - Wrocław

https://www.serwis-krzycka.pl

Nasza oferta w zakresie naprawy sprzętu komputerowego kierowana jest zarówno dla firm jaki i podmiotów prywatnych. Nasze usługi obejmują zarówno wymianę podzespołów komputera jak i serwis elementów elektronicznych. W celu rzetelnego wykonania usługi kierujemy się dobrem klientów i staramy zawsze wybierać możliwie najlepszy wariant naprawy. Na każdą przeprowadzoną przez nas usługę udzielamy gwarancję na okres minimum sześciu miesięcy. Przez cały okres naszej pracy dla Państwa zdobyliśmy doświadczenie w serwisowaniu sprzętu elektronicznego, które umocniło nas na wysokiej pozycji wśród firm oferujących profesjonalny serwis komputerowy. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór części i podzespołów do laptopów, m.in. matryce, klawiatury, zasilacze oraz pamięci, jak i nowych i używanych, w bardzo korzystnych cenach.
Nasz serwis komputerowy kładzie szczególny nacisk na świadczeniu kompleksowych usług naszym klientom. Nasz serwis elektroniczny, to przede wszystkim jakość i profesjonalizm w podejściu do klienta oraz do oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełną gamę usług w zakresie naprawy komputerów, optymalizacji systemów operacyjnych, konfiguracji sprzętowych, instalacji lub rozbudowy sprzętu lub ich podzespołów oraz systemów operacyjnych.
Do wszelkich napraw komputerowych podchodzimy z wielkim zamiłowaniem do informatyki i elektroniki. Praca przy oprogramowaniu (software) i sprzęcie komputerowym (hardware) stanowi dla nas bardzo dużą przyjemność. Poza naprawą i rozbudową sprzętu komputerowego umożliwiamy doradztwo i pomoc w zakresie wyboru dodatkowego oprogramowania lub sprzętu peryferyjnego.

Kategorie

Internet i komputery - Outsourcing IT
Internet i komputery - Komputery
Internet i komputery - Serwis
Internet i komputery - Bezpieczeństwo
Internet i komputery - Sieci
Według regionów - Dolnośląskie - Wrocław-krzyki
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Naprawa komputera, Naprawa telewizorów, Naprawa komputerów, Serwis laptopów, Naprawa laptopów, Naprawa płyty głównej

Wyróżnione strony

Serwis laptopów Wrocław

Informacje

Numer ID strony: 3091/1893, Status strony: aktywna od 01/05/2019 11:08, Typ strony: wyróżniona od 30/04/2019 12:05, Data dodania: 30/04/2019 12:05, Data edycji: 30/04/2019 12:05, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 857

 Powrót  Drukuj