http://www.czarter.biz/warto

Dlaczego warto żeglować?

http://www.czarter.biz/warto

Każdy dzień przynosi nowe wrażenia. Zmiana wacht, przygotowywanie posiłków, zmywanie naczyń, przebudzenia, to czysty labirynt. Od czasu do czasu na horyzoncie pojawiają się małe i duże jachty oraz kolorowe motorówki.
Żeglowanie to wspaniała przygoda. Jakże dobrze oderwać się od rzeczywistości, zmierzyć się z wiatrem, poczuć, co znaczy zmęczenie, a może niewyspanie Przeżyć wspaniały rejs, to nie tylko nowe wyzwanie, ale zmierzenie się ze swoimi słabościami. Zwykłe żeglarskie zajęcia stają się czymś niezwykłym. To nie tylko spotkanie z wodą i niebem, ale przede wszystkim kolejne miejsce, w którym człowiek czuje się wspaniale. Nie przyrządza się tu tradycyjnych potraw, ale gotuje to, co jest pod ręką, proste i apetyczne. Jakże miło jest spotkać podczas rejsu inny jacht, pokiwać sobie nawzajem, przesłać wesoły uśmiech innym żeglarzom. Czasami jest niewygodnie, ale kołysanie z burty na burtę przypomina, że przeżycia, których doświadczamy na jachcie, na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Kategorie

Edukacja i nauka - Kursy i szkolenia
Sport i rekreacja - Żeglarstwo
Według domeny - Biz
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Renowacja jachtów, Czarter jachtu, Żagle, Jacht ze sternikiem, Patent żeglarza, Patent sternika, Kursy żeglarskie

Informacje

Numer ID strony: 3112/2100, Status strony: aktywna od 03/07/2019 19:44, Typ strony: standard, Data dodania: 02/07/2019 23:11, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 160

 Powrót  Drukuj