http://twoje-okna.com

Twoje-okna - okna pcv, poznaj cennik i cenę

http://twoje-okna.com

Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom! Oferowane przez naszą firmę okna PCV cechują się energooszczędnością, są także bezpieczne i niezawodne. Posiadają wszystkie wymagane certyfikaty pozwalające na ich użytkowanie z 5-letnią gwarancją. W ofercie mamy plastikowe okna białe oraz okna z okleiną drewnopodobną wyprodukowane przez renomowanych polskich producentów. Na wszelkie zakupy udzielamy gwarancji na co najmniej 5 lat. Jesteśmy do Twoich usług skontaktuj się z nami, a pomożemy zoptymalizować i wybrać jak najlepsze rozwiązania z zakresu stolarki i wykończeń budynków. Z przyjemnością zapraszamy do dołączenia do grona naszych partnerów handlowych zapewniamy dogodne warunki współpracy oraz gwarancję wsparcia merytorycznego, handlowego oraz marketingowego. Nasze usługi i produkty wybrało wiele polskich i zagranicznych firm, dlatego dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać najkorzystniejsze warunki i zaproponować najlepsze rozwiązania. W zależności od naszych potrzeb, możemy wybrać okna drewniane dwuszybowe lub dla wymagających warunków okna, wyposażone w trzy szyby dodatkowo uszczelnione kryptonem lub argonem.
Wykorzystanie potrójnego pakietu szybowego oraz wypełnienie okien gazem szlachetnym gwarantuje doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a także zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Wysoką jakość naszych okien i drzwi gwarantują certyfikaty i atesty. Spełniamy wszelkie warunki wymagane przez prawo budowlane w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. Naszą stolarkę produkujemy zarówno na rynek polski. Do produkcji okien i drzwi PCV stosujemy profile, znanego i cenionego na rynku europejskim niemieckiego koncernu. Nasze okna wyposażamy ponadto w okucia obwiedniowe najnowszej generacji marki oraz szkło markowych producentów. Istniejemy na rynku sprzedaży okien, drzwi, bram i ogrodzeń od ponad 20 lat, ciesząc się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Jesteśmy największym salonem sprzedającym okna, drzwi, bramy i ogrodzenia w całej Polsce. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozpatrując oczekiwania i techniczne możliwości, doradzając wybór z bardzo bogatej oferty produktów i usług dostępnych na rynku w dziedzinie naszej specjalizacji. Co więcej, okna aluminiowe zapewniają oprócz doskonałej izolacji termicznej także odporność ogniową. Są nie tylko wodo- i wiatroszczelne, ale także dymoszczelne. Bezpieczne i solidne, stanowią skuteczne zabezpieczenie antywłamaniowe. A jednocześnie doskonale sprawdzają się w budynkach energooszczędnych oraz pasywnych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie firmowym w wielu miastach Polskich, a także u naszych partnerów. Świadczymy usługi z zakresu konserwacji okien i drzwi, smarowanie uszczelek, smarowanie zawiasów i okuć obwiedniowych, srwisu okien i drzwi, regulacja okien i drzwi, poprawa szczelności lub redukcja docisku skrzydła do ościeżnicy, montaż dodatkowych funkcji okna. Firma zajmuję się głównie dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej.

Kategorie

Budownictwo - Okna i drzwi
Dom i wnętrze - Okna
Według domeny - Com
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Okna, Okna pcv, Okna plastikowe, Okna drewniane, Okna aluminiowe, Okna dachowe, Okna cennik, Okna cena, Tanie okna, Okna z pcv

Informacje

Numer ID strony: 3246/2189, Status strony: aktywna od 02/05/2020 07:42, Typ strony: wyróżniona od 01/05/2020 11:22, Data dodania: 01/05/2020 11:22, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 0, odsłon: 156

 Powrót  Drukuj