Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://znany-ksiegowy.pl

Biuro rachunkowe znany księgowy

https://znany-ksiegowy.pl

Szybko i sprawnie w oparciu o rzetelne dokumenty od przedsiębiorcy. Staramy się uświadamiać, że warto skupić się na tym jednym z ważnych detali własnego biznesu, bo mądre księgowanie może zaoszczędzić nam dużą ilość środków finansowych, które można przekierować tam gdzie są na dany moment najbardziej potrzebne. Będziemy dbać o twój czas i interesy. Przedsiębiorco przekaż na nasze barki obowiązki wynikające z przepisów. Do wymiany informacji z podmiotami administracji publicznej wykorzystujmy kwalifikowany podpis elektroniczny. Uczciwość jaką się kierujemy jest podstawą partnerstwa zawodowego na długie lata. Mając na uwadze czas który trzeba poświęcić na dopilnowanie swojego biznesu, biuro rozliczeniowe dostępne jest dla was o różnych porach sześć dni w tygodniu.
Powierzone nam zadania wykonujemy z uwzględnieniem każdego, małego szczegółu, tak by całość w pełni satysfakcjonowała naszego klienta. Dla klientów świadczymy: księgi handlowe, ewidencje przychodów, księgi przychodów i rozchodów inne ewidencje podatkowe. Z dziedziny kadr i płac proponujemy prowadzenie obsługi kadrowej pracowników, opracowanie umów zleceń oraz o dzieło, prowadzenie akt osobowych, sporządzenie list płac, ustalenie składek zus i zaliczek na podatek dochodowy, rozliczenia coroczne pracowników. Nie wprowadzamy ukrytych opłat czy też dodatkowych kar za inne czynności. Godziny pracy waszych firm często zbiegają się z godzinami pracy biura rachunkowego - dlatego spotkania z Państwem często odbywają się o różnych porach po wcześniejszym umówieniu terminu. Pragniemy aby łączył nas jeden cel sumienność prowadzenia firmy. Prawo finansowe w Polsce zmienia się dynamicznie. My dbamy o to aby nasza wiedza była zawsze aktualizowana! Wyspecjalizowaliśmy się w księgowości małych firm o zróżnicowanym profilu działalności. Różnorodność firm jakie prowadziliśmy do tej pory daje nam ogromne doświadczenie oraz przewagę konkurencyjną nad innymi biurami rachunkowymi. Przy ustalaniu poziomu ceny usługi księgowej, analizuje się sytuację danego podmiotu gospodarczego, w tym bierzemy pod lupę m. in. takie czynniki jak: formę prawna działalności, ilość dokumentów księgowych w każdym miesiącu, formę opodatkowania działalności (ryczałt, książka przychodów oraz rozchodów, pełna księgowość), liczbę zatrudnianych pracowników oraz rotację w zatrudnieniu, czy firma jest podatnikiem vat. Gwarantujemy ci, ze otrzymasz od nas atrakcyjną wycenę na usługi księgowe.

Kategorie

Biznes i ekonomia Doradztwo finansowe
Biznes i ekonomia Finanse
Według regionów Śląskie Żywiec
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Biuro rachunkowe Księgowa Dobry księgowy Biura rachunkowe

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 3324/2251
  • Status strony: aktywna od 04/02/2021 13:06
  • Typ strony: wyróżniona od 04/02/2021 07:58
  • Data dodania: 01/02/2021 14:40
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 4, odsłon: 654
http://sprzedaz-koni.plhttp://www.forumbukmacherskiepol.comhttp://www.klimahurt.plhttp://www.serwisuslug24.plhttp://piaskowce.com/kamien-ogrodowy/piaskowiec-obtaczany-francuz.htmlhttps://trekbielsko.plhttps://kancelariaprawna-meritum.plhttp://www.nieruchomosci-torun.com.plhttps://utrzymanie-czystosci.pl