Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://www.joannakarpeta.pl

Coaching menedżerski

http://www.joannakarpeta.pl

Nie jest tajemnicą, że dążenie do sukcesów i rozwoju w życiu zawodowym to często długotrwałą i wyczerpującą wędrówką w górę. Czasem może się zdarzyć, że można spaść i tym samym jest to niebezpieczne dla samego pracownika oraz dla zatrudniającej go firmy. Na pracowników czyha sporo niebezpieczeństw i pułapek, ale to w interesie danej firmy jest, aby pomóc zatrudnionym w nie wpadać.

Najniebezpieczniejszym zagrożeniem jest oczywiście brak motywacji. Dlatego też usilnie dąży się, aby w poważnie działających przedsiębiorstwach wprowadzać mechanizmy dające gwarancję, że zostanie wyeliminowane zapobieganie wypaleniu zawodowemu. Opiera się je o szereg różnych działań, bo mogą to być np. gratyfikacje finansowe czy perspektywa awansu. Takie warianty nie są w każdym przypadku skuteczne i tym samym podąża się też w innych kierunkach. Dobrym przykładem są np. wyjazdy integracyjne, szkolenia lub też coaching menedżerski. Tym samym z pomocą fachowców da się na nowo rozpalić ogień motywacji, który działa z korzyścią dla wszystkich.

Kategorie

Edukacja i nauka Kursy i szkolenia
Biznes i ekonomia Doradztwo personalne
Według regionów Mazowieckie
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Coaching menedżerski Zapobieganie wypaleniu zawodowemu Wypalenie zawodowe Coaching

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęKontakt z właścicielemStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 2957/2023
  • Status strony: aktywna od 20/11/2018 10:50
  • Typ strony: standard, kliknij tutaj aby wyróżnić
  • Data dodania: 19/11/2018 12:49
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 1, odsłon: 601
http://www.willakliper.plhttp://www.e-prawnik.rzeszow.plhttps://pomocdrogowalublin.plhttps://naklejkitabliczkibhp.pl/znaki-ewakuacyjnehttps://manualshop.pl/hulajnogi-mgphttp://www.paskiewicz.euhttp://ekalinowska.plhttp://psychoterapia-polna.warszawa.plhttp://jezus-chrystus.blog.pl