Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

https://akademiaecoms.pl

EcoMS Consulting Sp. z o.o

https://akademiaecoms.pl

Firma Akademia EcoMS organizuje szkolenia dotyczące różnych dziedzin związanych z zarządzaniem. Przeznaczone są one zarówno dla kadry kierowniczej, jak i dla pracowników operacyjnych, podwykonawców, SIP, audytorów, pełnomocników systemów oraz specjalistów z zakresu takich obszarów, jak bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska, human resources.

Cztery rodzaje zajęć

Szkolenia mogą mieć różny charakter: wyjazdowy, zamknięty, otwarty. Do wyboru są również konsultacje. Kurs zamknięty przygotowywany jest dla firm zgodnie z ich oczekiwaniami odnoszącymi się do treści, przebiegu i czasu zajęć. Może on być zorganizowany na terenie zakładu. Na szkolenia otwarte zapisują się osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę z pewnej tematyki. W ich czasie uczestnicy poznają się nawzajem (co pozwala im również nawiązać pewne kontakty, które później mogą przydać się w biznesie), jak i dyskutują o wybranych problemach. W czasie konsultacji mamy możliwość zapytać o pewne konkretne zagadnienia odnoszące się do danego zagadnienia. Mają one silnie charakter zindywidualizowany charakter. Podczas szkoleń wyjazdowych dzielimy czas na naukę oraz na integrację.

Jakich obszarów dotyczą kursy?

Możemy wyróżnić szereg tematów zajęć prowadzonych przez pracowników Akademii EcoMS. Należą do nich: rozwój osobisty, zarządzanie jakością, zarządzanie bezpieczeństwem żywności, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie behawioralne, zasoby ludzkie, zarządzanie chemikaliami, zarządzanie środowiskowe, zarządzanie energią, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, rozwój osobisty.

Dlaczego warto wybrać Akademię EcoMS?

Treść zajęć jest dostosowana do oczekiwań klientów i prezentowana w nowoczesny sposób. Zajęcia mają formę coachingu, wykładów, warsztatów, ćwiczeń dla grup, ćwiczeń w miejscu pracy. Trenerzy swoje wystąpienia opierają nie tylko na dokonaniach naukowych, ale również na własnych obserwacjach i doświadczeniach. Ich CV obejmuje bowiem pracę w takich miejscach, jak firmy doradcze czy przedsiębiorstwa przemysłowe.

Kategorie

Edukacja i nauka Szkolenia dla firm
Biznes i ekonomia Szkolenia
Według regionów Dolnośląskie Wrocław
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Szkolenia bhp Szkolenia ochrona środowiska Szkolenie iso 9001 Szkolenia dla firm

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 2892/1867
  • Status strony: aktywna od 05/09/2018 07:43
  • Typ strony: standard, kliknij tutaj aby wyróżnić
  • Data dodania: 03/09/2018 11:10
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 53, odsłon: 737
http://www.plimplam.plhttp://remocom.plhttp://www.elmaks.comhttp://www.demimoorefan.comhttp://mapa.drogowa.plhttps://www.kancelaria-olszewska.plhttp://www.nakreconylublin.plhttp://www.noclegimazury.euhttps://solaris-masiarz.pl/doradztwo-rolnicze