Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
Start Kup multikod Dodaj stronę Moje strony Moje konto Szukaj strony Pomoc Kontakt

Reklama

Wersja HTMLWersja PDF

http://winyle-online.pl

Sklep z płytami gramofonowymi - Winyle Online

http://winyle-online.pl

Winyle Online jest sklepem www mającym do zaoferowania pokaźną ilość starych płyt CD oraz winylowych. Większa część płyt CD to wersje pochodzące z lat osiemdziesiątych tudzież 90. Są to tym samym nierzadko pierwsze edycje, które dostępne były na tym nośniku. Warto nadmienić, że wczesne odsłony kompaktów cechują się naturalną dynamiką dźwięku, dlatego że pojawiły się przed tzw. wojną głośności, której szczyt przypadał na początek nowego milenium.

W ofercie sklepu dostępne są jednakże przede wszystkim winyle. W przypadku tego nośnika panuje już wielka różnorodność. Można wynaleźć nie tylko na pierwsze wydania, a także częste reedycje z następnych dziesięcioleci a dodatkowo na zupełnie nowe (nadal zafoliowane) wznowienia sprzed kilku lat. Szczegółowe informacje o sprzedawanym wydaniu oraz roku oryginalnego jego ukazania się na ogół podana jest na podstronie produktu.

Każda, pojawiająca się w asortymencie płyta, jest analizowana pod kątem stanu nośnika a także oprawy graficznej. W przypadku winyli, każdy egzemplarz jest wcześniej myty i odsłuchiwany, żeby stwierdzić stan nagrań. Płyty CD są odsłuchiwane w przypadku sporej ilości rys, które mogą powodować problemy odtwarzania. Badanie kompaktów odbywa się na urządzeniu z lat 90. i współcześniejszym, z lat dwutysięcznych, a niekiedy także na napędzie DVD w komputerze.

W sklepie obrany został sztywny system wyznaczania stanu krążków a także okładek, zaś z jego szczegółami można zaznajomić się na specjalnej podstronie. Jeżeli którekolwiek kryteria nie zostaną spełnione, to wtedy dana płyta nie może otrzymać wyższej oceny niż zakłada skala. Ocenę płyty świetnie brzmiącej może zaniżyć nawet tylko jeden znaczny trzask, zaś okładki jakieś wygięcie, ubytek warstwy albo plama.

Platforma umożliwia bezpłatną dostawę po przekroczeniu 180 PLN, oraz, dochodzące nawet do 15% automatyczne rabaty, startujące już od 200 PLN. Wykonywanie zamówień trwa pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem, a paczki wysyłane są kurierem, pocztą bądź do paczkomatu InPost. Dostępne są trzy rodzaje płatności: szybkim przelewem internetowym poprzez stronę Przelewy24, zwyczajnym przelewem na podane konto bankowe oraz płatnością gotówką przy odbiorze osobistym. Istnieje również opcja wysłania paczki za pobraniem, ale powinna być ona uprzednio uzgodniona mailowo czy też telefonicznie i zazwyczaj nie jest dopuszczalna przy pierwszym zamówieniu.

Kategorie

Internet i komputery Sklepy internetowe
Kultura i sztuka Muzyka
Rozrywka i zabawa Muzyka
Zakupy, aukcje i giełdy Prezenty, upominki
Zakupy, aukcje i giełdy Kolekcje
Według regionów Podlaskie Białystok
Według domeny Pl

Słowa kluczowe

Winyle Kasety Płyty winylowe Płyty kompaktowe Kasety magnetofonowe Sklep muzyczny Sklep z winylami Sklep z muzyką Sklep z płytami Sklep z płytami winylowymi Płyty na winylu Płyty na winylach Muzyka na winylu Muzyka z winyla

Wyróżnione strony

Polskie płyty winylowe

 InformacjeEdytuj stronęZgłoś lub usuń stronęStrony użytkownika
  • Numer ID strony: 3729/2448
  • Status strony: aktywna od 07/09/2022 19:31
  • Typ strony: wyróżniona od 06/09/2022 16:30
  • Data dodania: 06/09/2022 16:26
  • Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing
  • Liczba kliknięć: 0, odsłon: 221
http://www.busimpuls.plhttp://www.vasco.dziwnow.nethttp://dekorek.comhttp://pomocdrogowa.walbrzych.plhttp://www.jurapark.plhttp://www.materace-lozka.plhttp://www.pracownik24.plhttp://motorbox.plhttps://www.kancelaria-drzewiecki.pl